Vishay Dale RWR71SR332FSRSL
RWR71SR332FSRSL
Part No.:
RWR71SR332FSRSL
Datasheet:
RWR71SR332FSRSL.pdf
Description:
RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL