Vishay Dale RWR71SR750FSRSL
RWR71SR750FSRSL
Part No.:
RWR71SR750FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR71SR750FSRSL.pdf
Description:
RES 0.75 OHM 2W 1% WW AXIAL