Vishay Dale RWR74N1211FSRSL
RWR74N1211FSRSL
Part No.:
RWR74N1211FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR74N1211FSRSL.pdf
Description:
RES 1.21K OHM 5W 1% WW AXIAL