Vishay Dale RWR74N1500FSBSL
RWR74N1500FSBSL
Part No.:
RWR74N1500FSBSL
Datasheet:
RWR74N1500FSBSL.pdf
Description:
RES 150 OHM 5W 1% WW AXIAL