Vishay Dale RWR74N15R0FSBSL
RWR74N15R0FSBSL
Part No.:
RWR74N15R0FSBSL
Datasheet:
RWR74N15R0FSBSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 5W 1% WW AXIAL