Vishay Dale RWR74N15R0FSRSL
RWR74N15R0FSRSL
Part No.:
RWR74N15R0FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR74N15R0FSRSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 5W 1% WW AXIAL