Vishay Dale RWR74N19R6FSRSL
RWR74N19R6FSRSL
Part No.:
RWR74N19R6FSRSL
Datasheet:
RWR74N19R6FSRSL.pdf
Description:
RES 19.6 OHM 5W 1% WW AXIAL