Vishay Dale RWR74N1R00FSRSL
RWR74N1R00FSRSL
Part No.:
RWR74N1R00FSRSL
Datasheet:
RWR74N1R00FSRSL.pdf
Description:
RES 1 OHM 5W 1% WW AXIAL