Vishay Dale RWR74N2001FSBSL
RWR74N2001FSBSL
Part No.:
RWR74N2001FSBSL
Datasheet:
RWR74N2001FSBSL.pdf
Description:
RES 2K OHM 5W 1% WW AXIAL