Vishay Dale RWR74N20R0FSBSL
RWR74N20R0FSBSL
Part No.:
RWR74N20R0FSBSL
Datasheet:
RWR74N20R0FSBSL.pdf
Description:
RES 20 OHM 5W 1% WW AXIAL