Vishay Dale RWR74N2260FSRSL
RWR74N2260FSRSL
Part No.:
RWR74N2260FSRSL
Datasheet:
RWR74N2260FSRSL.pdf
Description:
RES 226 OHM 5W 1% WW AXIAL