Vishay Dale RWR74N2740FSBSL
RWR74N2740FSBSL
Part No.:
RWR74N2740FSBSL
Datasheet:
RWR74N2740FSBSL.pdf
Description:
RES 274 OHM 5W 1% WW AXIAL