Vishay Dale RWR74N2740FSRSL
RWR74N2740FSRSL
Part No.:
RWR74N2740FSRSL
Datasheet:
RWR74N2740FSRSL.pdf
Description:
RES 274 OHM 5W 1% WW AXIAL