Vishay Dale RWR74N2R40FSRSL
RWR74N2R40FSRSL
Part No.:
RWR74N2R40FSRSL
Datasheet:
RWR74N2R40FSRSL.pdf
Description:
RES 2.4 OHM 5W 1% WW AXIAL