Vishay Dale RWR74N3010FSRSL
RWR74N3010FSRSL
Part No.:
RWR74N3010FSRSL
Datasheet:
RWR74N3010FSRSL.pdf
Description:
RES 301 OHM 5W 1% WW AXIAL