Vishay Dale RWR74N3480FSBSL
RWR74N3480FSBSL
Part No.:
RWR74N3480FSBSL
Datasheet:
RWR74N3480FSBSL.pdf
Description:
RES 348 OHM 5W 1% WW AXIAL