Vishay Dale RWR74N47R5FSRSL
RWR74N47R5FSRSL
Part No.:
RWR74N47R5FSRSL
Datasheet:
RWR74N47R5FSRSL.pdf
Description:
RES 47.5 OHM 5W 1% WW AXIAL