Vishay Dale RWR74N49R9FSRSL
RWR74N49R9FSRSL
Part No.:
RWR74N49R9FSRSL
Datasheet:
RWR74N49R9FSRSL.pdf
Description:
RES 49.9 OHM 5W 1% WW AXIAL