Vishay Dale RWR74N5761FSBSL
RWR74N5761FSBSL
Part No.:
RWR74N5761FSBSL
Datasheet:
RWR74N5761FSBSL.pdf
Description:
RES 5.76K OHM 5W 1% WW AXIAL