Vishay Dale RWR74N78R7FSBSL
RWR74N78R7FSBSL
Part No.:
RWR74N78R7FSBSL
Datasheet:
RWR74N78R7FSBSL.pdf
Description:
RES 78.7 OHM 5W 1% WW AXIAL