Vishay Dale RWR74N78R7FSRSL
RWR74N78R7FSRSL
Part No.:
RWR74N78R7FSRSL
Datasheet:
RWR74N78R7FSRSL.pdf
Description:
RES 78.7 OHM 5W 1% WW AXIAL