Vishay Dale RWR74N7R32FSRSL
RWR74N7R32FSRSL
Part No.:
RWR74N7R32FSRSL
Datasheet:
RWR74N7R32FSRSL.pdf
Description:
RES 7.32 OHM 5W 1% WW AXIAL