Vishay Dale RWR74N9090FSBSL
RWR74N9090FSBSL
Part No.:
RWR74N9090FSBSL
Datasheet:
RWR74N9090FSBSL.pdf
Description:
RES 909 OHM 5W 1% WW AXIAL