Vishay Dale RWR74S2210DSB12
RWR74S2210DSB12
Part No.:
RWR74S2210DSB12
Datasheet:
RWR74S2210DSB12.pdf
Description:
RES 221 OHM 5W 0.5% WW AXIAL