Vishay Dale RWR74S4990DSB12
RWR74S4990DSB12
Part No.:
RWR74S4990DSB12
Datasheet:
RWR74S4990DSB12.pdf
Description:
RES 499 OHM 5W 0.5% WW AXIAL