Vishay Dale RWR74SR150DRB12
RWR74SR150DRB12
Part No.:
RWR74SR150DRB12
Datasheet:
RWR74SR150DRB12.pdf
Description:
RES 0.15 OHM 5W 0.5% WW AXIAL