Vishay Dale RWR78N10R0FSB12
RWR78N10R0FSB12
Part No.:
RWR78N10R0FSB12
Datasheet:
RWR78N10R0FSB12.pdf
Description:
RES 10 OHM 10W 1% WW AXIAL