Vishay Dale RWR78N1R40FSB12
RWR78N1R40FSB12
Part No.:
RWR78N1R40FSB12
Datasheet:
RWR78N1R40FSB12.pdf
Description:
RES 1.4 OHM 10W 1% WW AXIAL