Vishay Dale RWR78N1R80FSB12
RWR78N1R80FSB12
Part No.:
RWR78N1R80FSB12
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR78N1R80FSB12.pdf
Description:
RES 1.8 OHM 10W 1% WW AXIAL