Vishay Dale RWR78N28R7FSB12
RWR78N28R7FSB12
Part No.:
RWR78N28R7FSB12
Datasheet:
RWR78N28R7FSB12.pdf
Description:
RES 28.7 OHM 10W 1% WW AXIAL