Vishay Dale RWR78N30R1FSB12
RWR78N30R1FSB12
Part No.:
RWR78N30R1FSB12
Datasheet:
RWR78N30R1FSB12.pdf
Description:
RES 30.1 OHM 10W 1% WW AXIAL