Vishay Dale RWR78N36R5FSB12
RWR78N36R5FSB12
Part No.:
RWR78N36R5FSB12
Datasheet:
RWR78N36R5FSB12.pdf
Description:
RES 36.5 OHM 10W 1% WW AXIAL