Vishay Dale RWR78N3R57FSB12
RWR78N3R57FSB12
Part No.:
RWR78N3R57FSB12
Datasheet:
RWR78N3R57FSB12.pdf
Description:
RES 3.57 OHM 10W 1% WW AXIAL