Vishay Dale RWR78N40R2FSB12
RWR78N40R2FSB12
Part No.:
RWR78N40R2FSB12
Datasheet:
RWR78N40R2FSB12.pdf
Description:
RES 40.2 OHM 10W 1% WW AXIAL