Vishay Dale RWR78N56R2FSB12
RWR78N56R2FSB12
Part No.:
RWR78N56R2FSB12
Datasheet:
RWR78N56R2FSB12.pdf
Description:
RES 56.2 OHM 10W 1% WW AXIAL