Vishay Dale RWR78N60R4FSB12
RWR78N60R4FSB12
Part No.:
RWR78N60R4FSB12
Datasheet:
RWR78N60R4FSB12.pdf
Description:
RES 60.4 OHM 10W 1% WW AXIAL