Vishay Dale RWR78N64R9FSB12
RWR78N64R9FSB12
Part No.:
RWR78N64R9FSB12
Datasheet:
RWR78N64R9FSB12.pdf
Description:
RES 64.9 OHM 10W 1% WW AXIAL