Vishay Dale RWR78N6R98FSB12
RWR78N6R98FSB12
Part No.:
RWR78N6R98FSB12
Datasheet:
RWR78N6R98FSB12.pdf
Description:
RES 6.98 OHM 10W 1% WW AXIAL