Vishay Dale RWR78N9R53FSB12
RWR78N9R53FSB12
Part No.:
RWR78N9R53FSB12
Datasheet:
RWR78N9R53FSB12.pdf
Description:
RES 9.53 OHM 10W 1% WW AXIAL