Vishay Dale RWR78S1500DRRSL
RWR78S1500DRRSL
Part No.:
RWR78S1500DRRSL
Datasheet:
RWR78S1500DRRSL.pdf
Description:
RES 150 OHM 10W 0.5% WW AXIAL