Vishay Dale RWR78S15R0DPRSL
RWR78S15R0DPRSL
Part No.:
RWR78S15R0DPRSL
Datasheet:
RWR78S15R0DPRSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 10W 0.5% WW AXIAL