Vishay Dale RWR78S22R1DPRSL
RWR78S22R1DPRSL
Part No.:
RWR78S22R1DPRSL
Datasheet:
RWR78S22R1DPRSL.pdf
Description:
RES 22.1 OHM 10W 0.5% WW AXIAL