Vishay Dale RWR78SR133FSBSL
RWR78SR133FSBSL
Part No.:
RWR78SR133FSBSL
Datasheet:
RWR78SR133FSBSL.pdf
Description:
RES 0.133 OHM 10W 1% WW AXIAL