Vishay Dale RWR78SR221FSBSL
RWR78SR221FSBSL
Part No.:
RWR78SR221FSBSL
Datasheet:
RWR78SR221FSBSL.pdf
Description:
RES 0.221 OHM 10W 1% WW AXIAL