Vishay Dale RWR78SR402FSBSL
RWR78SR402FSBSL
Part No.:
RWR78SR402FSBSL
Datasheet:
RWR78SR402FSBSL.pdf
Description:
RES 0.402 OHM 10W 1% WW AXIAL