Vishay Dale RWR78SR499FSBSL
RWR78SR499FSBSL
Part No.:
RWR78SR499FSBSL
Datasheet:
RWR78SR499FSBSL.pdf
Description:
RES 0.499 OHM 10W 1% WW AXIAL