Vishay Dale RWR78SR825FSBSL
RWR78SR825FSBSL
Part No.:
RWR78SR825FSBSL
Datasheet:
RWR78SR825FSBSL.pdf
Description:
RES 0.825 OHM 10W 1% WW AXIAL