Vishay Dale RWR80N1051FSBSL
RWR80N1051FSBSL
Part No.:
RWR80N1051FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR80N1051FSBSL.pdf
Description:
RES 1.05K OHM 2W 1% WW AXIAL