Vishay Dale RWR80N1101FSBSL
RWR80N1101FSBSL
Part No.:
RWR80N1101FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR80N1101FSBSL.pdf
Description:
RES 1.1K OHM 2W 1% WW AXIAL