Vishay Dale RWR80N1151FSRSL
RWR80N1151FSRSL
Part No.:
RWR80N1151FSRSL
Datasheet:
RWR80N1151FSRSL.pdf
Description:
RES 1.15K OHM 2W 1% WW AXIAL